Dofinansowanie ze środków Narodowego Instytutu Wolności- Centrum Rozwoju Społeczeństwa obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Polski Inkubator Rzemiosła na lata 2021-2030

Cech Rzemiosł Różnych we Wrocławiu otrzymał dofinansowanie ze środków Narodowego Instytutu Wolności- Centrum Rozwoju Społeczeństwa obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Polski Inkubator Rzemiosła na lata 2021-2030.

Otrzymano dofinansowanie złożonych dwóch ofert:

• w ramach Zadania nr 1: Wsparcie infrastrukturalne i instytucjonalne organizacji rzemieślniczych, pt. „Rzemiosło to dobre CECHy- dofinansowanie infrastruktury i potencjału organizacyjnego” . Wartość zadania i dofinansowania 53200,00 PLN. Obejmuje zakup odpowiedniego sprzętu i oprogramowania, szkolenia pracowników Cechu, dostosowanie strony internetowej oraz doradztwo gospodarcze.
  • w ramach zadania nr 2: Rozwój i promocja kształcenia dualnego w rzemiośle, pt. ” Rzemiosło to dobre CECHy- rozwój i promocja kształcenia dualnego”. Wartość zadania i dofinansowania 93640,00 PLN. Obejmuje organizacja Konkursu dla uczniów, materiały promocyjne i edukacyjne oraz konsultacje i szkolenia dla członków i pracowników Cechu.