Zapraszamy uczniów do udziału w etapie regionalnym Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy dla uczniów z zakładów rzemieślniczych pod hasłem „Bezpiecznie od startu”.

Głównym celem konkursu jest popularyzowanie wiedzy z zakresu ochrony pracy oraz zasad BHP wśród uczniów zawodu w rzemiośle.

Niewątpliwie zachętą do udziału w Konkursie są atrakcyjne nagrody rzeczowe, zarówno dla zwycięzców jak i uczestników konkursu.

Etap regionalny odbędzie się 29.10.2024 r. o godz. 10:00 w siedzibie Izby (Plac Solny 13).

Informacje dotyczące Konkursu można uzyskać w Izbie tel. 71 344-86-91 wew. 25 lub a.osak@izba.wroc.pl