„ONA” – charytatywne wydarzenie 07.10.2023

Dolnośląska Izba Rzemieślnicza we Wrocławiu zaprasza do wzięcia udziału  w wyjątkowym charytatywnym wydarzeniu o nazwie „ONA – onkologia, nieskończona afirmacja”, która odbędzie się w dniu 7 października 2023 roku w Hotelu Terminal we Wrocławiu.

Wydarzenie „ONA” ma na celu zmianę postrzegania kobiet z choroba nowotworową, podkreślenie siły kobiecości oraz zwiększenie świadomości dotyczącej profilaktyki onkologicznej.

Dolnośląska Izba Rzemieślnicza we Wrocławiu zaprasza naszych MISTRZÓW FRYZJERSTWA  do wzięcia udziału  w tym wyjątkowym wydarzeniu. Udział fryzjerów pozwoli zademonstrować, że rzemiosło fryzjerskie odgrywa ważna rolę w podkreśleniu indywidualności i wyjątkowości każdej kobiety, niezależnie od jej aktualnej sytuacji zdrowotnej.

Wszelkich dodatkowych informacji o chęci wzięcia udziały w w/w wydarzeniu udziela Pani Magdalena Ornatowska – Dyrektor Dolnośląskiej Izby Rzemieślniczej, tel. 71-344-86-91.